EĞLENCE - KIRMIZI HALI İhtişamlı geceden kırmızı halı takibi Eleştirmenler tarafından sinema ve televizyonda başarılı isimlere ödüllerin dağıtıldığı Critics’ Choice Awards dün gece birçok ünlü ismin katılımıyla gerçekleşti. İşte gecenin öne çıkan kırmızı halı stilleri... 3 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
12.01.2018
Banner

Geceden ödülle dönen Nicole Kidman, törendeki en renkli stile sahip isim oldu. Kidman’ın pembe tül elbisesi Valentino imzası taşıyor. 

Altın Küre’de kadınların dayanışmasıyla siyaha bürünen kırmızı halının aksine bu gece beyazların hakimiyeti vardı. Diane Kruger da gecede beyaz giyinen isimlerden. Elbisesi Vera Wang imzasını taşıyor.

Her zaman asil stiliyle dikkat çeken Kate Bosworth, sıkı topuzu, koyu renk ruju ve tül Brock marka beyaz elbisesi ile adeta bir karlar kraliçesine dönüşmüş.

Saoirse Ronan, uçuk pembe tonlarındaki Michael Kors elbisesi ve üzerindeki kristal işlemelerle kırmızı halının ışıldayan isimlerinden oldu. Ronan’a koyu bordo ruju çok yakışmış.

Son zamanlarda davetlere koyu renk elbiselerle katılan Angelina Jolie, bu kez straplez beyaz midi, göğüs kısmı tüylerle kaplı bir elbise ile törene katıldı. Ralph & Russo tasarımı elbise, Jolie’nin saçları ve koyu renk rujuyla uyum içinde.

Margot Robbie, yeni filmiyle yarıştığı ödül gecesinde çizgili ve pile detaylarından oluşan bir elbise tercih etti. Elbise, Chanel Resort koleksiyonuna ait. Robbie aynı zamanda özellikle Altın Küre’de karşımıza çıkan siyah kurdelayı saçında aksesuar olarak kullanmış.

Kiernan Shipka tam anlamıyla yaşına uygun pastel tonlarda Delpozo takımıyla geceye katıldı.

Emma Roberts, yeni keskin kâkül kesimiyle adeta Cleopatra’yı anımsatıyor! Straplez, düz saten beyaz Armani elbisesi asil bir şıklık katmış.

Greta Gerwig de gecede beyaz seçimiyle dikkat çekenlerden. Göğüs kısmındaki kalp işlemesi ile dikkat çeken Fendi elbise pileleri ile romantik bir hava estiriyor.

Jessica Biel, sezonun trendlerinden tül Oscar de la Renta elbisesi ile çok şık görünüyor. Elbisedeki renkli geometrik desenler stiline hareket katmış.

Allison Williams’ın yoğun dantel işlemeli elbisesi Dolce&Gabbana imzasını taşıyor.

Derin göğüs ve sırt dekolteli elbisesi ile kırmızı halıda ışıldayan Gal Gadot’un tercihi Prada oldu. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler