EĞLENCE - KIRMIZI HALI Grammy gecesinden dikkat çeken stiller Müzik dünyasının her yıl merakla beklediği Grammy Ödülleri'ni geride bıraktık. Gecenin dikkat çeken, şık ve en konuşulan stillerini sizler için yazdık. 50 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
29.01.2018
Banner

Lady Gaga, siyah uzun Armani Prive elbisesiyle büyüledi. Elbisenin üst kısmındaki dantel detaylarıyla Gaga, oldukça asil durmuş.

Lana Del Rey, nude renklerinde salaş Gucci elbisesiyle göz kamaştırdı. Saçındakı yıldızlı taç elbisenin yıldız detaylarıyla bütünlük kazanırken Del Rey’e sıra dışı bir hava katmış.

Chrissy Teigen yine muhteşem bir hamile stili ile karşımızda. Yanina Couture gümüş payetli elbisesi oturuşu ve kesimi, tüm hamile kadılar için ilham olabilir.

Camila Cabello, kırmızı straplez Vivienne Westwood elbisesiyle boy gösterdi. Elbisenin drapaj detayları Cabello’nun vücut hatlarına oturmamış. Judith Leiber tasarımı çantası oldukça güzel bir seçim olmuş. 

Hailee Steinfeld, Alexandre Vauthier beyaz derin yırtmaçlı elbisesi ve lila çizmeleriyle geceye katıldı. Oldukça iddialı ve tarz olan bu stilini toplu veya düz bir saç modeliyle tercih edebilirdi.

Pink bu kırmızı halıda da frapan stilinden vazgeçmedi. Baştan aşağı pembe ve mor püsküllü Armani Prive elbisesi abartılı bir seçim olmuş.

Heidi Klum, baştan aşağı transparan Ashi Studio elbisesiyle tek kelimeyle mükemmel bir seçim yapmış. Salaş saç stili iddialı stiline yumuşak bir hava katmış.

Rita Ora, Ralph & Russo elbisesiyle büyüledi. Elbisenin iddialı yırtmaç detayını Ora, oldukça güzel taşımış.

Katie Holmes, straplez deri Zac Posen elbisesiyle gecede boy gösterdi. Ayakkabıları elbisenin stiline hiç yakışmamış.

Miley Cyrus, kırmızı halı stiliyle göz kamaştırdı. Straplez kadife Jean Paul omuz detaylı tulumu Cyrus’a çok yakışmış. Oldukça güzel ve kombinine uyumlu bir ayakkabı seçimi yapmış.

Alicia Keys’in Bao Tranchi tulumu vücut hatlarına uymamış. Saç stili ve küpeleri kombiniyle bütünleşememiş.

Anna Kendrick, gri Balmain takımı ve dantel büstiyeri ile Grammy Awards gecesinde boy gösterdi. Pembe topuklu ayakkabıları yerine dantel detaylı daha şık bir seçim yapabilirdi.

Beyonce, Grammy Awards gecesinde, Nicolas Jebran elbisesiyle boy gösterdi. Kadife elbisesinin derin yırtmaç detayları dikkat çekiyor.

Rihanna, Alexandre Vauthier deri elbisesi ve çizmeleriyle iddialı bir stil ile geceye katıldı.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler