EĞLENCE - KIRMIZI HALI Brit Awards'tan en çok konuşulan stiller İngiltere’nin en önemli müzik ödüllerinden Brit Awards sahiplerini buldu. Gecede Adele, Beyonce, Drake ve David Bowie ödül kazanan isimler arasındaydı. Kırmızı halıda boy gösteren ünlü isimlerin stillerini sizler için inceledik. 35 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
23.02.2017
Banner
Getty Images Turkey

Gecenin en cesur seçimlerinden biri Elle Goulding’e aitti. Göğüs ve sırt dekoltesindeki zincir detaylar Goulding’i kırmızı halının en dikkat çekenleri arasına soktu. Ünlü şarkıcı Philipp Plein imzalı elbise sade bir saç ve makyaj görünümüyle dengelemiş.

Rita Ora ise adeta bir balo kıyafetiyle karşımızda! Tamamen taşlarla süslü yeşil renkteki elbisesini kamuflaj bir ceketle tamamlamış. Baştan aşağıya yeşile bürünen şarkıcı makyajında da toprak tonlarını tercih etmiş. Elbise Alexandre Vauthier imzalı…

ABD’li şarkıcı gümüş rengi ipliklerle işlenmiş toz pembe ipek bir elbise ceket takımıyla adeta bir pop yıldızı olmuş. Elbise Versace imzasını taşıyor. Perry’nin saç modeli de bir hayli ilgi çekici.

Kırmızı halının en kötü stillerinden biri şarkıcı Nicole Scherzinger’e ait… Ünlü şarkıcının Nicolas Jebran ceket elbisesi abartılı saçlarıyla birleşince kötü bir görünüm oluşturmuş.

Ünlü model pembe tüy detaylarıyla süslü Givenchy Couture elbisesi ile adeta bir masal kahramanına dönüşmüş.

Genç şarkıcı Julien Macdonald imzalı metalik bir elbise tercih etmiş. Mini elbiseyi püskül detayları tamamlıyor. Her zaman kırmızı halıda iddialı tercihler yapan Lott, bu kez yine şaşırtmadı. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler