YAŞAM - KEŞİF
Mahallenin en sevimli kahvesi TomTom Mahallesi’nin en sevimli kafesi tartışmasız Bite Coffeeshop. Duvarındaki cookie yiyen koalasından tanıdığımız Bite, küçücük bir alanın ne kadar sıcak ve samimi dekore edilebileceğinin en güzel örneği.
Yokuşun hemen üstünde yer alan Bite, duvarlarındaki sevimli detaylarla dikkatinizi çekmeyi başarıyor. Sırtınızı renkli yastıklara dayayıp, kahvenizi yudumlarken sokağın keyfini çıkarmanız mümkün.
Banner

Önünde fotoğraf çeklimeden dönülmeyen, bu mekanın sembolü olan koala, renkli ve desenli yer taşları, duvarlardaki eğlenceli yazı ve desenlerle, mekanın her köşesi ayrı güzel. Leziz bir kahvaltı ve öğle yemeği için bir çok seçenek sizleri bekliyor.

Lezzetli sandviçler ve tatlıların yanı sıra farklı kahveler de mevcut, after eight'li latte en çok ilgimi çeken oldu. Buranın en spesiyal tatlısı ise marşmelovlu Nutella S’mores tart. Adı bile iştahınızı açmaya yeterken hem lezzetli hem de görünüşü gerçekten çok güzel.

Ressam Meriç Akdiş’in tasarımı rengarenk ahşap servislerde yapılan sunumların keyfi ayrı oluyor. Ayrıca kahvelerin servis edildiği Aylin Bilgiç seramik bardaklar ise yine sunuma ayrı bir hava ve keyif katıyor.Yolunuz düşerse uğrayıp, kahvenizi içerken sevimli koala ile bir fotoğraf çektirmenizi mutlaka öneririm.

 

Yeni Çarşı Caddesi, Tomtom Mahallesi No: 82/1Beyoğlu/İstanbul
(0530) 341 95 95
Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki