YAŞAM - KEŞİF
Leziz tatlılarla Pazar kahvaltısı Sahilde keyifli bir yürüyüş sonrası, güzel ve sağlıklı bir kahvaltı ve sonrasında birbirinden leziz tatlılarla kahve keyfi yapmak istiyorsanız Pastel, deniz havası sonrası keyifle oturabileceğiniz bir mekan.
İster sıcacık bir kruvasan, ister bol meyveli ve akçaağaç şuruplu bir pankek isterseniz de çayınızla beraber klasik bir kahvaltı seçeneği sunan Pastel’de zengin bir kahvaltı menüsü size bekliyor.
Banner

Yumurtasız kahvaltı olmaz diyorsanız, buranın spesiyallerinden peynirli ve ıspanaklı çırpılmış yumurta ve fırınlanmış yumurta mutlaka denenmesi gerekenlerden. Daha pratik bir kahvaltı arıyorsanız, sıcacık bir cookie ve ya çikolatalı kruvasanın yanında güzel bir latteyle son derece hızlı ve leziz bir kahvaltı edebilirsiniz.

Kahvaltı sonrası spesiyal ekler ve tartoletler de mutlaka denenmesi gerekenlerden. Manzaraya karşı Türk kahvenizi yudumlayıp yanına seçeceğiniz tatlılarla beraber güzel bir Pazar keyfi yapmayı düşünüyorsanız, Bebek’te bulunan Pastel, en doğru adreslerden biri.

Bebek Mahallesi, Cevdetpaşa Caddesi, No 123, İstanbul
(0212) 2650145
Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki