YAŞAM - KEŞİF
Kahve ve çiçek kokusunu harmanlayan adres Şehir hayatından biraz uzaklaşıp, trafik ve gürültüden uzak, gizli bir bahçede nefes almak için gidebileceğiniz en güzel adreslerden biri Penny Blooms&Beans.
Çiçek ve kahveyi bir araya getiren ilk atölye olan Penny’de içeriye adım attığınız an mis gibi kahve ve çiçek kokusu sizi karşılıyor.
Banner

Çiçeği bir sanata dönüştürüp yine keyif veren aynı zamanda bir çiçek olan kahveyle birleştiren Penny’nin kahveleri de Petra’dan alınıyor.  Bu sevimli atölyede, birbirinden ilginç, rengarenk taze çiçekler, harikalar yaratılarak birer sanat eserine dönüşüyor.

Dekorasyonu da bir o kadar zevkli olan Penny’de en çok dikkatimi çeken, rengarenk yastıklar oluyor. Bir yardım projesinin parçaları olan bu yastıklar, Afrika’daki çocuklara yardım olarak geri dönüyor.

Dünyaca ünlü çiçek tasarımcılarıyla ortak projeler ve atölye çalışmaları yapan Penny Blooms&Beans, hem ruhunuzu okşayacak güzel çiçekleri hem de çiçeği kahveyle birleştiren keyifli ortamıyla, mutlaka uğramanız gereken mekanların başında geliyor.

Ayazma Yolu No:1, Bebek, İstanbul
(0212) 265 3031
Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki