YAŞAM - KEŞİF
Caddebostan’dan yükselen kahve kokusu Bağdat Caddesi’ndeki keşif yolculuğumuz devam ediyor. Sırada yeni bir kahveci var.
Bağdat Caddesi’nin en yeni 3. dalga kahvecilerinden biri olan Meet Lab Coffee, üçüncü dalga ve kimya ilişkisinden yola çıkarak çok farklı bir konseptte size kahve deneyimi sunuyor.
Banner

Laboratuvar şeklinde bir kahve barına sahip olan Meet Lab Coffee, kendi çekirdeklerini kavurarak deney tüpü şeklinde bardaklarında oldukça keyifli bir sunumla servis ediyor.

Aynı zamanda birbirinden lezzetli, ev yapımı tatlıların da bulunduğu mis gibi kahve kokan bu mekanın spesiyalleri arasında mozaik pasta, tiramisu, cheesecake ve brownie yer alıyor. Çay çeşitlerinin de mevcut olduğu Meet Lab Coffee’de benim favorim yumuşak içimi ve lezzetli tadıyla Honduras Beatriz kahve ve yanına da mozaik pasta oluyor.

Mekanda oldukça ilginç demleme malzemeleri de mevcut. Hem sahil yoluna bakan genişçe bir dış mekanı hem de günışığını çok güzel alan keyifli bir iç alan mevcut. Özellikle sahilde yürüyüş sonrası bir kahve molası vermek istiyorsanız oldukça doğru bir adres olacaktır. Konumu açısından take away kahve almaya çok açık olan Meet Lab Coffee, farklı dört boyut seçeneği de sunuyor.

Hem kahveye hem de kimyaya meraklıysanız hiç zaman kaybetmeden Meet Lab Coffee’ye uğramanızı öneririm.

Caddebostan, Operatör Cemil Topuzlu Caddesi Kadıköy/İstanbul
Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki