YAŞAM - KEŞİF
Bayramda şeker gibi bir kahve molası Bağdat Caddesi rengarenk bezeler ve el yapımı şekerlemelerle buluştu!
Erenköy’e açılan Baharat In Gram, yeşiller içinde sakin ve huzurlu bahçesi, nostaljik iç dekorasyonu ve geniş bir tatlı vitriniyle hem ruhunuza hem de gözlerinize hitap ediyor.
Banner

İçeri adım attığınız an mis gibi bir vanilya kokusu sizi karşılıyor. Buranın spesiyallerini saymakla bitmez, tatlınızı yerken gözünüze vitrinden başka bir şey takılmaması elde değil!

Ekşi mayalı kek, rokforlu poğaçalar, antep fıstıklı brownie mutlaka denenmesi gerekenler arasında. Ama asla yemeden dönmemeniz gereken şey ise Baharat In Gram’ın makaronları! Özellikle vanilyalı, çikolatalı ve fıstıklı makaronları tartışmasız uzun zamandır yediğim en güzel makaronlar oldu.

Tatlı menüsünün yanında tost, sandviç, pizza ve salata gibi tuzlu çeşitlerin bulunduğu bir yemek menüsü de yer alıyor. Hafta sonu ve hafta içi olmak üzere ikiye ayrılan bir kahvaltı menüsü de mevcut. Ekşi mayalı ekmeklerle yapılan her şeyin son derece lezzetli olduğuna eminim.

Bağdat Caddesi’nin gürültüsünden biraz uzaklaşıp kahvenizin yanında birbirinden lezzetli tatlılarla bir hafta sonu keyfi yapmak istiyorsanız kesinlikle uğramanızı öneririm! 

Caddebostan Mahallesi, Şerafettin Sokak 2/A, 34728 Kadıköy/İstanbul
Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki