YAŞAM - KEŞİF
Arnavutköy’de masalsı bir kafe: Cutie Cake Arnavutköy’ün ara sokaklarında gezinirken karşıma çıkan, ismi gibi sevimli ve bir o kadar da lezzetli tatlılara ev sahipliği yapan Cutie Cake patisserie ruhunu yansıtan sayılı mekanların başında yer alıyor.
Pastel tonların hakim olduğu bu sevimli mekan gerçek anlamda lezzetli bir tatlı yemek ve güzel bir kahve içmek için, özellikle de sakin bir yer arıyorsanız doğru adres.
Banner

Farklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan tatlılarda Fransız patisserie’si ön plana çıkarılıyor. Özellikle milföy ve ekler konusunda iddialı olan Cutie Cake, düğünler, baby shower’lar, doğum günleri gibi özel günler içinde sıradan pastaların dışında harika tasarımlar ve lezzetler sunuyor. Aynı zamanda, catering servisi de mevcut.

Birbirinden güzel ve iştah açıcı gözüken tatlılar arasından seçim yapmak bir hayli zor olsa da, her zaman benim için özel bir yeri olan çikolatalı tartan yana kullandım tercihimi. Çikolata ve yaban mersininin mükemmel uyumundan oluşan bu lezzet hem gözlere hem damağa hitap etmekle beraber, son derece de hafifti. Huzur dolu ortamı ve sevimli dekorasyonuyla keyfini çıkarmaya değer bir mekan.

Arnavutköy Mahallesi,Tayyareci Suphi Sokak No:36A-1 Besiktaş/ İstanbul
(212) 287 2007
Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki