YAŞAM - KENDİN YAP
Sevginizi el emeği bardaklarla gösterin Sadece bir karton bardak ve sticker'larla kendin yap!
Bu o kadar kolay bir tasarım ki sadece ofiste bir kahve molasında bile imal edebilirsiniz. Yaratıcılık size kalmış. Kırtasiyeden alacağınız anlamlı sözler taşıyan sticker'larla vermek istediğiniz mesajı en anlamlı, en sıcak şekilde iletebilirsiniz.

Bu hafta kendin yap köşesinde sıcak, sevimli bardaklar tasarlıyoruz. Sevgilinize kendi ellerinizle yapacağınız bir hediye kendisini hem özel hissettirecek ve hem de daha fazla mutlu edecektir.

- Malzemeler: • Düz beyaz karton bardak
• Kendi tarzınızı yansıtan stickerlar


- Yapılışı: • Burada en önemli kısım vermek istediğiniz doğru mesajı bulmak. Gerisi çok basit. Yazmak istediğiniz notları, stickerlar halinde çıktı olarak alın. Bunu herhangi bir ozalitçide halledebilirsiniz.

• Biz love ve xoxo yazılı notlar ile kalp ve dudak sticker’lar tercih ettik. Sizde kendi tarzınızı yansıtan ya da özel bir mesaj içeren bu sticker ve notlarla sevgilinizin kahve içerken bile sizi hatırlayıp gülümsemesini sağlayabilirsiniz.

• Sevgililer Günü’nün klişe hediye tabularını yıkın ve sevgilinize kendi ellerinizle yaptığınız bir hediye sunun. Çok hoşuna gideceğinden kuşkumuz yok.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler