GÜZELLİK - MAKYAJ Meghan Markle kaşlarının sırrı Sherrille Riley, geçtiğimiz yıla kadar Meghan Markle'ın kaşlarını şekillendiriyordu. Birçok ünlüyle birlikte çalışan Riley, sağlıklı ve doğal görünen kaşların sırrını yazdı. 39 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
13.06.2018
Banner

Bir kaşınızın kavisinin biraz daha yüksek olması, diğerinden farklı olması oldukça normaldir. Sherille Riley, “Kaşlarınız kardeştir, ikiz değil” sözleriyle uyarıyor. Her zaman kaşlarınızın doğal şeklini takip ederek şekillendirin. İkisi birbirinin aynısı olmak zorunda değil.

 

Meghan Markle’ın kaş şeklinde Audrey Hepburn’den esinlenilmiş. Bu görünümde kavisli bir şekilden tamamen vazgeçiliyor ve kaşlar düz ve doğal bir şekilde şekillendiriliyor. Sadece uçlarının hafif kalkık olduğundan emin olun. Bu model tüm yüz tiplerine çok yakışıyor.

 

Derin kavisli kaşlar yüzünüze sert bir görünüm verir. Ayrıca kavisli kaşların bakımı daha zor, sık sık şekillendirmeniz gerekir.

 

Çok sık, gelişigüzel kaşlarınızı almak kıl köklerinize zarar verir ve bir süre sonra bu köklerden kaş çıkmayabilir. Bu nedenle her zaman dikkatli davranmakta fayda var.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler