GÜZELLİK - CİLT BAKIMI İngiltere'nin 1 numaralı cilt bakım markası Türkiye'de İçeriğinde paraben, alkol, sert kimyasallar ve yapay parfüm içermeyen yüz bakım ürünlerine güzellik rutininizde yer açmaya hazır mısınız? 48 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
30.10.2018
Banner

İngiltere’nin 1 numaralı yüz bakım markası Simple, artık Türkiye'de. 

Cilde zarar veren ve tahriş eden hiçbir maddenin yer almadığı Simple ürünlerinde, papatya yağından elde edilen, cildin iyileşmesini hızlandıran, anti-iritan ve anti-bakteriyel niteliği bulunan bisabolol’dan, çok güçlü bir antioksidan olan ve cilt metabolizmasını dengeleyip ve güçlendiren, anti-aging etkili üzüm çekirdeği yağına kadar pek çok doğal bitki özü bulunuyor. Ayrıca ürünlerde hayvansal kaynaklı içerik bulunmuyor.

Ürünler arasında Micellar Makyaj Temizleme Suyu ile Micellar Yüz Temizleme Mendilleri, lens takanların da rahatça kullanabileceği Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyicisi ile A, E vitaminlerinin yanı sıra, 0 üzüm çekirdeği yağı içeren ama ciltte yağ hissi bırakmayan Nemlendirici Temizleme Yağı, nemlendirici ve ferahlatıcı Yüz Temizleme Jelleri ile pirinç granüllerinin yanında B5 ve E vitaminleri de içerenPürüzsüzleştirici Peeling dikkat çekiyor.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler