GÜZELLİK - MAKYAJ Göz makyajında 'turunç' etkisi Bildiğiniz, klasik makyaj görünümlerini bir kenara bırakın. Bu bahar,özellikle sarılar ve turuncular göz makyajında hakimiyetini kuruyor. Hollywood'u etkisine alan bu renkli makyaj trendini denemeye hazır mısınız? 44 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
12.03.2018
Banner

Geride bıraktığımız Hollywood ödül sezonunda karşımıza çıkan bu renkli makyaj trendini ilk olarak Zendaya'da gördük. Ünlü oyuncu "The Greatest Showman" filminin Avustralya galasına elbisesine eşlik eden göz kapaklarındaki sarı tonlarında makyajla katılmıştı. 

Kısa bir süre sonra kızıl ve turuncu renklerine evrilen bu göz makyajı sıkça kırmızı halıda karşımıza çıktı. Emily Ratajkowski'nin Altın Küre partisinde gözlerinden taşan grafik göz makyajını Margot Robbie neredeyse kaş kemiğine kadar uzanan turuncu farıyla devam ettirdi. 

Gözlerde 'turunç' etkisi yaşatan bu trend ister açık, ister koyu tenli olun sizinle uyum içinde olacaktır. Eğer bu iddialı ve renkli görünüm sizi biraz korkutuyorsa sadece eyeliner etkisi yaratarak gözlerinizi çerçeve içine alabilirsiniz. Kırmızı halı ve davetlerde genellikle klasik makyajları görürüz. Bu renkli ve canlı trend tam bir bahar havası getirdi!

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler