GÜZELLİK - CİLT BAKIMI Cildinizi bahara hazırlayın: Arındırma Mart’ın sonuna yaklaşmamızla birlikte bahar mevsimini resmi olarak başlatabiliriz. Yeni bir mevsim özellikle de havalar ısınırken, yeni bir cilt bakım rutinini beraberinden getirir. Yeni yazı dizimizde adım adım cildinizi bahar hazırlamak için gerekli adımları inceliyoruz. 7 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
20.03.2018
Banner
Soğuk geçen sonbahar ve kışın soğuğu, kapalı alanlardaki ısı cildinize hiç iyi gelmedi, biliyoruz. Nemini ve canlılığını yitiren cildinizi yeni sezona hazırlamaya adım adım başlayabilirsiniz.

İlk adımımız cildi ölü derisinden arındıracak, ton eşitsizliğini dengeleyecek ve cildinizi güneşli günlere hazırlayacak peeling uygulaması ile başlıyoruz. Hassas bir peeling uygulaması ile gözeneklerinizi de açarak sonraki adımlarda kullanacağınız ürünlerin etkisini artırmış olursunuz. İşte cildiniz bahara hazırlarken kullanabileceğiniz peeling önerileri.

 

Bir süre bekledikten sonra soyularak çıkartılan bu maske, daha aydınlık ve ışıltılı bir ten, daha sağlıklı bir cilt ortaya çıkarıyor. Formülünde ise greyfurt çekirdeği ekstreleri ve E vitamini bulunuyor.

 

Tanecikleriyle cilt yüzeyindeki ölü hücreleri uzaklaştırarak gözenekleri temizlemeye, aydınlık ve pürüzsüz bir cilt sağlıyor. Hassas içeriğiyle tüm cilt tiplerine uygun.

 

Özellikle kokusuyla cezbeden günlük kullanıma uygun peeling, mikro tanecikleri ile ölü deriyi ve gözenekleri temizler. Böylelikle siyah nokta ve sivilce oluşumunu da engeller.

 

Doğal içeriğiyle dikkat çeken toz formdaki peeling, cildi germeden temizliyor ve daha aydınlık bir görünüm sağlıyor.

Su ile aktif hale gelen bitkisel enzim yapısı sayesinde cildin daha pürüzsüz ve aydınlık olmasını destekliyor. Lekeli ciltlerin sonuç almasında oldukça etkili ancak hassas ciltlerin kullanmasını tavsiye etmiyoruz.

 

İçeriğinde bulunan beyaz kil, ebegümeci ve yatıştırıcı keten çiçeği ekstreleri, koruyucu peeling parçacıkları ve masaj küreleri sayesinde cildinizi derinlemesine temizlerken aynı zamanda yatıştırıyor ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. 

 

Karma ve yağlı ciltler için tavsiye edilen bu peeling etkili temizleme ürünü, cildi yoğun bir şekilde temizleyerek gözenekleri açıyor. Cildi mat görünümünden arındırıyor.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler