GÜZELLİK - MAKYAJ BT Ekip seçti: En sevdiğimiz allıklar BT Ekip, uzun bir aranın ardından favori allık seçkisiyle karşınızda! Günlük makyaj rutinimizde memnun kalarak kullandığımız allıkları sizler için derledik. Favori allığınızı yorum olarak paylaşmayı unutmayın! 12 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
01.11.2018
Banner

Uzun zamandır bu pudranın 'Warm Aura' rengini kullanıyorum. İçindeki 4 rengi karıştırarak tenime uygun rengi elde edebiliyorum. Özellikle en açık rengi sayesinde ekstra highlighter kullanmama gerek kalmıyor.

Bu allık ciltte çok doğal duruyor. Her cilt tonuna yakışabilecek bir allık. Bir diğer özelliği ise şeftali gibi kokuyor olması... İçindeki hafif ışıltılarla sizlere de çok yakışacaktır.

 

Bu allık rahatlıkla çantanızda taşınabilir, renk ve pigmentasyonu oldukça yoğun bu nedenle en favori allığım diyebilirim. Nars'ın 'Orgasm' allığıyla aynı renk tonu ve pigmentasyona sahip. Kalıcılığı tartışılmaz sabah sürdüğümde akşama kadar tazelemeden kalıyor. İçerisindeki küçük ayna makyaj yaparken çok işime yarıyor. 

Sephora'nın şaşırtıcı görünümlü bu allığı aslında renksiz bir balm gibi duruyor. Özelliği ise sürdükten birkaç dakika sonra teninize adapte olarak uyumlu bir şekilde tatlı bir pembe, sağlıklı bir görünüm geride bırakıyor. Hem doğal hem de kullanımı bir o kadar eğlenceli.

Şeftali tonlu ve altın yansımalı,teni sağlıklı canlı gösteren muhteşem bir rengi ve dokusu var. Altın yansımaları tende asla simli durmuyor tam tersi doğal bir parlaklık katıyor. Gün boyu kalıcı ve en güzeli de kolayca dağıtılabiliyor, yüzde leke gibi kalmıyor. Yüzünde doğal renkler isteyenlerin çok seveceğini düşündüğüm bir allık. Benim kullandığım rengi 'peachtwist'.

 

Muhteşem kokusuyla cezbeden bu yarı kremsi formdaki allık, yüzünüze doğal bir ışıltı katıyor. Paraben içermeyen cilt dostu doğal içeriğiyle aynı zamanda teninizi de nemlendiriyor. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler