GÜZELLİK - CİLT BAKIMI 2018'de cilt bakımınız için almanız gereken kararlar Cildinize hak ettiği değeri göstermenin zamanı geldi. 2018'de daha sağlıklı ve dinç bir cilt için uygulamanız gereken 6 küçük öneriyi sizler için yazdık. 5 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
03.01.2018
Banner

Eğer yeni ürünler denemek istiyorsanız, bir yılı aşkın süredir kullandığınız ve artık cilt sağlığınızı tehlikeye atan makyaj malzemelerinizle vedalaşmanın vakti geldi.

Her gün yüzünüzü özenle temizliyor olabilirsiniz ancak makyaj fırçalarınızı 3 ayda bir yıkıyorsanız bütün emeğiniz boşa harcanıyor. Bu yıl fırçalarınızı düzenli yıkamak güzellik rutininizin bir parçası olsun.

Alerjik tepkilerden ya da cilde zarar veren kimyasallardan cildinizi korumak istiyorsanız özellikle ten ürünlerinde kokusuz ürünleri kullanın.

Bir ürünün yağsız olması gözeneklerinizi tıkamayacağı anlamına gelmez. Ürünün alkol, sülfat ve silikon içerip içermediğini de kontrol edin.

Hyalüronik asit içeren kremler cildinizi çok iyi nemlendirirken aynı zamanda ince çizgiler ve kırışıklıklarla da savaşır. 

Omega 3 içeren ürünleri cildinizin nem oranını doğal olarak artırır. Cildiniz için gerekli sağlıklı yağ üretimini destekler. Somoni ıspanak, ceviz içinde Omega 3 içeren besinlerden sadece birkaçı...

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler