GÜZELLİK - CİLT BAKIMI 2018 yazının güneş kremleri Yazın gelmesiyle birlikte iyi bir güneş korumalı krem arayışımız başladı. Bu yazın farklı ihtiyaçlara yönelik öne çıkan güneş kremlerini sizler için araştırdık. 29 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
30.05.2018
Banner

Yapısıyla kolayca emilen krem, cildinizi sadece güneşten korumakla kalmıyor aynı zamanda etkileyici bir şekilde hızla nemlendiriyor.

Vichy'nin ünlü mineralli termal suyunu içeren güneş kremi, yağlı ve yapış yapış bir his bırakmıyor. İçeriğindeki hyalüronik asit ile cildi etkili bir şekilde nemlendiriyor.

Suya ve terlemeye dayanıklı krem, içeriğinde bulunan Aleo Vera ve E vitaminiyle cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korurken, bakımını da sağlıyor. Her cilt tipine uyum gösteriyor.

Çocuklar için üretilen organik içerikli güneş kremi, yetişkinler için de sağlıklı bir tercih olarak dikkat çekiyor. Losyon yapısıyla kolayca emiliyor, paraben, silikon, yapay kokulandırıcı içermiyor. Satın almak için tıklayın.

Sadece güneşin zararlı ışınlarına karşı değil, cildinizi kırışıklık, esneklik kaybı ve koyu lekelere karşı koruyor. Hyalüronik asit ile cildinizi pürüzsüzleştirmesi ile birlikte derinlemesine nemlendirici bir etki sağlıyor

Suya dayanıklı güneş kremi, yağlı bir his bırakmadan koruma sağlıyor. Güneşten kaynaklayan yaşlanma belirtilerini de önlüyor.

Tüm vücuda pürüzsüz ve eşit şekilde yayılan, herhangi bir beyaz artık bırakmadan vücudu UVA ve UVB radyasyonuna karşı koruyan kremsi güneş koruyucu, bu esnada yaşlanma karşıtı cilt bakım bileşeni ile güneşin neden olduğu yaşlanma işaretlerine karşı savaşıyor.

 

Parfüm ve paraben içermeyen krem, ultra dokusuyla cildi yağlandırmıyor. Güçlendirilmiş koruma faktörü ve termal suyuyla maksimum koruma sağlayan krem, yoğun güneş ışığına maruz kalan, alerjiye eğilimli, hassas veya güneşe karşı toleranssız ciltler için iyi bir alternatif sunuyor.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler