GÜZELLİK - SAÇ 2018 kışının trend saç modelleri Bu kış karşımıza çıkacak trend saç modellerini, yapımını kolaylaştıracak şekillendirme ürünleri ile sizler için derledik. Topuz, dalga ya da örgü sizin modeliniz hangisi? 21 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
30.10.2018
Banner

Doku ve romantizm kazanan atkuyruğu hem gece kombinlerinizin hem de sokak stilinizin vazgeçilmezlerinden. Spor bir hava için dağınık bir bitişi tercih edebilir, bu modeli gece görünümlerine uyarlamak için pürüzsüz dalgalarla kombinlenen saç aksesuarlarını tercih edebilirsiniz. Saçınızı at kuyruğu yaparken daha uzun ve hacimli göstermek için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Özellikle ürünleri saçlarınızın uç kısmına sürerek kuyruk kısmının daha düzgün görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

Islak ve parlak görünüm sadece ciltte değil, saçlarda da mevsimin devam eden favorilerinden. Geçtiğimiz sezonlarda jet ve pürüzsüz bir bitişle kullanılan bu görünüm, bu sezon daha umursamaz ve spor bir tavır kazanıyor. Saçlarınıza uzun süre şekil ve parlaklık kazandıran bu ürünleri deneyebilirsiniz.

 

Yazın sıcaktan sık sık topladığınız saçlarınızı serbest bırakma zamanı geldi. Açık bıraktığınız saçlarınızı maşayla veya çeşitli saç ürünleriyle dalga kazandırın. İşte güne hazırsınız! Saçınıza denizden yeni çıkmış gibi dalgalı bir görünüm veriyor. Nemli veya kuru saçınıza deniz tuzu spreyi sıkıp elinizle şekil verin.

 

Önce Londra Moda Haftası ardından da Paris Moda Haftası’ndaki defilelerde yüksek topuzun yeni nesil hali olan bu görünüm, kışı etkisi altına alacak saç modellerinden biri olacak. Saçlarınıza yüksek tutuşlu bu ürünleri kullandığınızda topuzunuzun daha hacimli görünmesini sağlayacak.

 

Örgü, her zaman için kurtarıcı olan modellerden. Farklı stillerde saçınızı örüp havalı bir görünüm yaratabileceğiniz gibi en klasik şekilde örüp şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Saçlarınızı örmeden önce sağlıklı ve parlak bir görünüm sunan bu saç şekillendiricileri örgünüzü yapmadan önce uygulayın. Saçınızın gün boyu ışıldamasını sağlayacak.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler