İYİ HİSSET - FITNESS Oyun oynarak kalori yakın Çoğumuzun evinde bir köşede unutulan oyuncaklarla kalori yakabilir ve yaz tatiline fit bir başlangıç yapabilirsiniz. Dışarıda koşmayı ya da spor salonlarına gitmeyi sevmiyorsanız bu eğlenceli egzersizler tam size göre. 43 PAYLAŞIM
profil
Dünya Ulusoy
11.06.2016
Banner

Bu hareketle sadece kalori yakmakla kalmayıp harika bir bele sahip oluyorsunuz. Hula-Hoop’la kalori yakmak icin ihtiyacınız olan tek şey yetişkinler icin hula-hoop satın almak. Hulahoop'un içine girin.
Ve hulahoop’u ellerinizle bel hizasına getirin. Dizler hafif kırık olsun. 
Çevirmeye başlarken hulahoop’un sol belinize değerek dönmesi için destek sağlayın ve belinizi sağdan sola kıvırmaya başlayın. Hulahoop belinizin hareket yönü ile aynı yönde dönecek, siz bırakmadıkça o da sizi bırakmayacak.

10 dakika ip atlayarak yaklaşık 135 kalori yakabilirsiniz. İp atlarken önemli olan dizleri kitlememek ve bütün vücudu rahat bırakmak. İp ellerinizde topuklarınızın arkasında olsun. İki kolunuzla ipi çevirmeye başlayın ip önünüze ayak parmak ucuna doğru gelince hop küçücük sıçramalarla yukarı atlayın.Ve bir daha ve bir daha!


Evde bir step tahtanız varsa yapamayacağınız yakamayacağınız kalori yok. Ben bugün sizin için step tahtası üzerinden peş peşe atlamayı tercih ettim. Kalçaları da çok güzel şekillendiren step egzersizleri kalori yakmanızı ve eğlenmenizi engellemeyecek harika bir oyuncak.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler