İYİ HİSSET - FITNESS Karlie Kloss'tan fit kalmanın sırları Yoğun iş temposuna rağmen spordan asla vazgeçmeyen ünlü model Karlie Kloss, bu hareketli yaşamında spora nasıl zaman ayırdığını anlattı ve fit kalmanın sırlarını paylaştı. 19 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
21.04.2017
Banner

Kloss, konakladığı otellerin havuzunda yüzüyor ya da hava sıcaksa denize girmeyi tercih ediyor. “Yüzmeyi çok seviyorum çünkü yüzerken vücudumun her yeri çalışıyor” sözleriyle de yüzmenin hayatındaki önemini vurguluyor. Yüzerken rahat olduğu için mayo giymeyi tercih ediyor.

Ünlü model, çıktığı seyahatlarde yanına aldığı küçük ağırlıklar sayesinde kişisel antrenörü olmadan otel odasında spor rutinini devam ettirebiliyor. 30 dakikalık kardiyonun ardından 20 dakika ağırlıklarla çalışıp 15 dakika yoga yapıyor.

Set yoğunluğunun, tüm kıyafet değişikliklerinin ve makyaj rötuşlarının ardından biraz kendine zaman ayırmaya ihtiyaç duyan Kloss, sağlıklı bir birey olmak için spor kadar zihin sağlığının da önemli olduğunu düşünüyor. Meditasyon ve solunum egzersizleriyle kendini rahatlatıyor.

Kloss, uzun yolculuklarının ardından jetlag’i ter atarak atlatabildiğini dile getiriyor. Meditasyon ve solunum egzersizleriyle zihnini boşaltıp bu yorucu yolculukları en hafif şekilde atlatıyor.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler