YAŞAM - EV İlk görüşte aşık olacağınız 5 ev Dünyanın dört bir köşesinden hayallerinizi süsleyecek masal gibi evleri derledik. Kimisi tarihi dokusuyla, kimisi mimarisiyle, kimisi çevresindeki doğal güzelliklerle, kimisi de sıcak ve samimi tasarımıyla öne çıkan birbirinden güzel 5 ev! Sizin favoriniz hangisi? 2 PAYLAŞIM
Eklenme Tarihi
09.07.2017
Banner

Bakımlı bahçesi ve çarpıcı mimarisi ile göze çarpan bu ev de tıpkı masallarda anlatılan evler kadar güzel. İngiltere’de yer alan ev, bölgenin tarihi dokusundan da izler taşıyor. 

Uluslararası dekorasyon ve mimari sitesi homify.com.tr tarafından hazırlanmıştır.

Hollanda denilince akla tabii ki bu örnekte gördüğümüz gibi göz kamaştırıcı güzellikteki nehir evleri geliyor. Suyun güzelliğinin ve duruluğunun yansıdığı mimari lüks ve konforlu bir yapıyla harmanlanıyor. 

Ahşap evler herkesin çalmayı başarır. Japonya’nın kırsal bölgelerinde yer alan bu kırmızı orman evi ise minik bir kulübe olmasına rağmen büyüleyici bir güzelliğe sahip. 

Hiç masalları andıran siyah ev olur mu demeyin! Siyah her zaman iç karartıcı ve kötücül bir renk değildir. Bazen karizmatik ve modern bir atmosfer yaratmanın en iyi yoludur siyah. Bu ev de görkemli ve havalı mimarisiyle aklımıza kazınıyor. 

İngiliz mimarisi denilince akla gelen ilk şeylerden biri pek tabii ki kırmızı tuğladır. Kırmızı tuğlanın o vazgeçilmez dokusunun en güzel örneklerine, tıpkı bu resimdeki gibi muhteşem mimarilere en çok İngiltere’de rastlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler