YAŞAM - EV Büyüleyici 5 masalsı ev Kimisi tarihi dokusuyla, kimisi mimarisiyle, kimisi çevresindeki doğal güzelliklerle, kimisi de sıcak ve samimi tasarımıyla öne çıkan birbirinden güzel 5 ev! Sizin favoriniz hangisi? 4 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
13.08.2017
Banner

Herkesin hayallerini süsleyecek kadar güzel bir mimariye sahip olan, ormanın içindeki bu doğal ve modern ev ise Hollanda’nın başarılı mimarlarının elinden çıkmış. 

Uluslararası dekorasyon ve mimari sitesi homify.com.tr tarafından hazırlanmıştır.

Türkiye’nin geleneksel mimarisinin ne kadar şahane evler ortaya çıkardığını ve bu açıdan özellikle kıyı bölgelerinin ne kadar şanslı olduğunu da unutmamak lazım. İşte taş evlerin en güzellerini görebileceğimiz ülkemizden bir örnek. Bu sempatik doğal taş ev Bozcaada’nın o doğal ve huzur veren atmosferiyle bütünleşiyor. 

Rusya’ya has ihtişamıyla gözlerimizi kamaştıran bu konforlu, lüks ve gösterişli ev ise Rusya’nın Kaliningrad şehrinde yer alıyor. 

Çoğumuzun hayallerinin arasında muhakkak bir karavanda yaşamak da vardır değil mi? İşte Fransızların pratikliğini ve artistik dehasını yansıtmayı başarabilen bu mobil mini ev de bu açıdan mükemmel bir eser niteliğinde.

Ve son olarak yine Türkiye’den daha ilk görüşte aşık olunacak şahane bir zarafet örneği... 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler