YAŞAM - EV 7 adımda evinizi sonbahara hazırlayın Sonbaharın gelmesiyle evinde değişiklikler yapmak isteyenler bu yazımız tam size göre! Küçük küçük değişikliklerle evinizde nasıl büyük farklılıklar yaratabilirsiniz sizler için araştırdık. İşte evinizi sonbahara uygun hale getirmek için 7 ipucu... 40 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
05.10.2017
Banner

Sonbahar ruhunu evinizde hissetmek istiyorsanız değişime kapınızdan başlayabilirsiniz. Yapıcağınız küçük değişikliklerle kapınızda sonbahar teması yaratmak çok kolay. Ağaçların dökülen yapraklarıyla farklı süsler yapmayı deneyin.

Çok fazla değişiklik yapmadan, küçük dokunuşlarla evinizi sonbahara hazırlamak mümkün. Mumları yapraklarla, kozalaklarla ve çubuk tarçınla süsleyerek basit bir mumu bile bambaşka bir hale sokmak sizin elinizde.

Evde şömineniz varsa içini mumlarla ya da balkabaklarıyla doldurabilirsiniz veya şöminenizin üstüne yapraklar yapıştırarak sonbahara uygun bir görünüş elde edebilirsiniz. Dilerseniz yaprak yerine kozalaklara da yer verebilirsiniz.

Kozalakları sonbahar ve kış dekorasyonunuz için evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Hem kolay bulunabilir hem de masrafsız olduğu için evinde değişiklik yapmak isteyenler kozalakları tercih edebilirler. İsterseniz kozalakları boyayarak dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz.

Yatak odanızı küçük değişiklikler yaparakta sonbahara merhaba demek mümkün. Odanıza ekleyeceğiniz küçük objelerle odanızı renklendirebilirsiniz

Hazırlayacağınız yemek masasında da sonbahar konsepti yaratabilirsiniz. Kullandığınız masa örtüsünü ve peçeteyi değiştirerek veya bardaklarınızı süsleyerek çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

  

 Yastıklarınızda sonbahar renklerine yer vererek tamamen değişik bir tarz elde etmek çok kolay. Dilerseniz yaprak desenli yastıklar da kullanıp sonbahar ruhunu evinize taşıyabilirsiniz.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler