EĞLENCE - KIRMIZI HALI Unutulmaz Oscar stilleri Oscar Ödülleri'ne geri sayım yaparken, geçmişe dönüp son 10 yılda Oscar gecelerinin kırmızı halısına damga vuran stilleri hatırlamaya ne dersiniz? 9 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
02.03.2018
Banner

2014 yılında adından en çok söz ettiren isim siyah göğüs dekolteli balık model elbisesini sade bir makyaj ve saçla tamamlayan Charlize Theron’du. Oldukça asil ve gizemli bir stili vardı. 

2014 yılında kırmızı halıda dikkat çeken bir diğer isim Cate Blanchett... Ten rengi astar üzerine işlenmiş, hafif kabarık model elbisesi ile büyüleyici bir görüntüye sahipti. Çok sade ve doğal duruyordu. 

Natalie Portman, 2011’de Oscar Ödülleri’ne mor tonlarında şifon bir elbise ile katılmıştı. Anne adayı o gece ödül alırken gözyaşlarını tutamamıştı. Elbisesi, ayakkabıları ve tek bir tarafa topladığı dalgalı saçları ile çok şıktı. 

2011’de kırmızı halıya damgasını vuran bir diğer isim ise gülüşü ve sıcaklığı ile Anne Hathaway… Kırmızı balık model, tafta kumaştan elbisesinin etek kısmındaki detayı da oldukça şık bir görüntüye sahipti. 

2009 Oscar’larında sade işlemeli straplez elbisesi ve o zamanlar kendine özgü önden tutturduğu saç modeli ile karşınızda Jennifer Aniston …

Kendine has tarzı ile her zaman dikkat çeken Penelope Cruz,  2007’de esmer tenine yakışan yine balık model etek uçları hareketli somon rengi elbisesi ile o gecenin yıldızıydı. 

Nicole Kidman, 2007 Oscar Ödülleri’nde tercih ettiği kırmızı boyundan bağlamalı ve kuyruk detaylı elbisesi ile şu zamana dek belki de en şık stilini sergilemişti. 

Jennifer Lawrence’ın kariyerinin başlangıç yılı sayılabilecek 2013 yılındaki geceye,  kabarık bir  Dior balo elbisesi ile katılmıştı. Topuzu ve makyajı ile kusursuz bir görüntüye sahipti.

Lupita Nyongo, şifon kumaştan, uçuş uçuş buz mavisi elbisesi ve inci detaylı saç aksesuarı ile kırmızı halıda yürüdüğünde günlerce onun stili konuşulmuştu. 

 

Angelina Jolie’nin bir internet fenomenine dönüşen bu pozunu kim unutabilir? Jolie, 2012 Oscar Ödülleri’nde giydiği derin bacak yırtmaçlı kadife elbisesiyle hala anılarımızda taze. Kırmızı ruju ve salık saçları ile oldukça seksi gözüküyordu. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler