EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT Sevdiğiniz diziler ne zaman geri dönüyor? Netflix, geçtiğimiz hafta Roma'da gerçekleştirdiği etkinlikte yeni ve devam eden orijinal yapımlarını duyurdu. Merakla beklediğiniz dizilerden en güncel haberler yazının devamında. 25 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
24.04.2018
Banner

İlk sezonuyla büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizinin sekiz bölümden oluşan 2. sezonunun çekimleri 25 Temmuz’da Berlin ve civarında başlayacak. Yayın tarihi henüz belli değil.

Netflix’in ikinci Alman orijinal yapımı Dogs of Berlin’den de ilk görüntüler paylaşıldı. Merakla beklenen dizi, oynanacak uluslararası futbol maçının bir gece öncesinde öldürülen Türk-Alman bir futbol yıldızının cinayetini çözmek üzere, istemeden bir ekip olan iki zıt Berlin polis dedektifinin hikayesini anlatıyor.

Başrollerde Emma Stone ve Jonah Hill’in yer aldığı ve Cary Fukunaga’nın yönetmenliğini üstlendiği Maniac, kontrolden çıkmış bir ilaç davasında yolları kesişen iki yabancının öyküsünü anlatıyor. Diziden ilk görüntüler paylaşıldı.

Başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı dizinin adı "The Protector" olarak belirlendi. Bu yılın ikinci yarısında gösterime girecek fantastik drama türündeki dizinin oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy’un yanı sıra Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Mehmet Kurtuluş yer alıyor

Dizinin üçüncü sezonunda kadroya Jake Busey ile Cary Elwes dahil oluyor. Cary’yi “Mayor Kline”, Jake’i ise “Bruce” olarak izleyeceğiz. Yayın tarihi henüz belli değil.

Andrea De Sica ile Anna Negri, çekimleri henüz başlayan yapımın yönetmenleri. Başrollerde Benedetta Porcaroli, Alice Pagani, Isabella Ferrari ve Claudia Pandolfi var. Dizi, gerçek olaylarlardan esinlenen bir gençlik dizisi olarak karşımıza çıkacak.

İspanyol soygun hikayesinin birinci ve ikinci kısımların dünya çapındaki başarısının ardından, Profesör’ün kalkıştığı yeni soygunlara 2019’da tanıklık edeceğiz.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler