EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT Eski günlere götüren 5 dizi önerisi Eskiden severek izlediğiniz dizileri yeniden izlemek ya da eski yıllara nostaljik bir yolculuk yapmaya ne dersiniz? Sizler için nostaljik 5 dizi önerisi seçtik. 42 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
02.06.2018
Banner

Ebeveynlerini kaybeden beş kardeş hayatın türlü türlü sorunlarıyla baş etmeye çalışıyor. 1994 - 2000 yılları arasında yayınlanan dizi altı sezon boyunca bizi ekran başına kilitlemişti. Neve Campbell ve Jennifer Love Hewitt de bu diziyle Altın Küre kazandı. Ayrıca "Lost" dizisinin Jack'i Matthew Fox'un da başrolde olduğunu hatırlatalım.

Jesse dayıyı kimler hatırlıyor? Üç kız kardeş, fedakar bir baba, babanın deli dolu arkadaşı ve havalı bir amca, Tanner ailesinin evine hoş geldiniz! 1994’te ekrana gelmeye başlayan sekiz sezonluk dizi, gerçek bir 90’lar klasiği. Ayrıca Olsen ikizlerinin küçüklükleri ile de tanışmaya hazır olun!

2000 - 2007 arasında yayınlanan dizi, özgür ruhlu anne Lorelai Gilmore ile aklı başında kızı Rory Gilmore’un maceralarını anlatıyor. Yaklaşık 10 yıl sonra çekilen "Gilmore Girls: Are Year in the Life" ise orijinalin devamı niteliğinde. Diziye yeni başlayacakları önceden uyaralım: Diziyi izlerken mutlaka yanınızda kahve ve abur cubur bulundurun! Zira Lorelai ve Rory güne kahvesiz asla başlayamıyor!

James Franco, Seth Rogen, Jason Segel ve Busy Phillips'in şöhrete adım atmadan önceki hallerine tanık olmak ister misiniz? Sadece bir sezonluk yayın hayatında Emmy kazanmayı başaran dizi 18 bölümden oluşuyor. 

1990’larda hayatımıza giren ve en son filmi 2017’de çekilen Power Rangers kahramanlarının maceraları günümüzde hala ilgiyle izlenmeye devam ediyor? Pembe, sarı, kırmızı, beyaz.... Siz hangi Power Rangers'dınız?

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler