EĞLENCE - ÜNLÜLER En çok kazanan 10 ünlü kadın Forbes dergisi geleneksel yılın en çok kazanan ünlüler listesini açıkladı. Listedeki en genç isim olarak Kylie Jenner dikkat çekerken listeye giren diğer 10 isme gelin yakından bakalım. 28 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
13.06.2017
Banner

100 kişilik listenin ikinci sırasında yer alan Beyonce, 2016’dan sonlanan dünya turu kapsamında verdiği konserlerle 250 milyar dolar kazandı.

İngiliz yazarın Harry Potter serisinden esinlenerek yazdığı tiyatro oyunu yılın en çok satan kitapları arasında yer aldı. 

Listede 16’ıncı sırada yer alan DeGeneres’in serveti sadece günlük şovundan gelmiyor. Ellen Digital Ventures adıyla milyon dolar değerinde dijital bir şirketi bulunan sanatçı, ünlü mobil oyun Heads Up’ın da yaratıcısı.

Servetinin büyük bir kısmını konserleri sayesinde kazanan Adele sadece 29 yaşında!

Bu yıl büyük bir soyguna uğrayan Kim Kardashian, toplam gelirinde sadece 5,5 milyon dolar geriledi. Kimoji App’nin başarısı, devam eden reality şovu ve Kanye West ile birlikte çıkardığı yeni çocuk giyim markasıyla şüphesiz önümüzdeki yıl yükselişi devam edecek.

2016 yılında kameralardan uzakta bir hayat süren Swift, yine de en zengin ünlüler listesinde yer aldı. 2015 yılındaki turnesinden kazanmaya devam eden şarkıcı Keds ve Apple markalarıyla çalıştı.

Ünlü şarkıcı servetinin büyük bir kısmını Las Vegas’ta verdiği konserlerle elde etti.

Listede 58’inci sırada yer alan Vergara, “Modern Family” dizisindeki rolüyle listede ilk 100’e giren tek kadın oyuncu olarak dikkat çekiyor. Ayrıca Vergara’nın parfümleri dünyada en çok satan ünlü parfümleri arasında yer alıyor.

Henüz 19 yaşında olan Kylie Jenner, listeye giren en genç isim oldu. Kendi adını taşıyan kozmetik ve giyim markalarının yanı sıra artık kendine özel bir TV şovu bile var!

Yeni bir dans programının hem yapımcısı hem de jürisi olacak Lopez, önümüzdeki yıl da listedeki yerini garantiledi. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler