EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT Aksiyon dolu 5 süper kahraman filmi Bu hafta vizyona giren "Avengers: Sonsuzluk Savaşı" serinin hayranları tarafından merakla bekleniyordu. Yeni filmin şerefine daha fazla süper kahramanın maceralarına tanık olmak için sizlere aksiyon dolu beş film seçtik. 42 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
28.04.2018
Banner

Bir hırsız kendisini hem böcek boyutuna küçülten hem de ona insanüstü güçler veren bir kıyafet çalar. Ama bir rakibi aynı teknolojiyi savaş silahı olarak kullanmaktadır. Paul Rudd'ın başrolünde oynadığı bu film 2015 yapımı.

Süper kahramanlar yine bir arada! Tony Stark bir barış sağlama programını etkinleştirdiğinde işler ters gider. Düşmanları durdurma görevi dünyanın en güçlü kahramanlarına düşer. 2015 yapımı filmde Robert Downey Jr., Chris Hemsworth ve Mark Ruffalo rol alıyor.

Kaptan Amerika arkadaşlarının bağımsızlığı için mücadele ederken Iron Man hükümeti destekleyince bu sefer Yenilmezler karşı karşıya gelir. Filmde Chris Evans ve Robert Downey Jr'ın yanı sıra Scarlett Johansson, Jeremy Renner ve Elizabeth Olsen da yer alıyor.

Gözlerden uzak bir hayat süren Clark Kent, güçlerini dünyadan gizlemeye çalışır. Ancak kötü kalpli bir general dünyayı yok etme planları yaptığında Superman harekete geçer. Henry Cavill artık yeni Superman!

Bu tavsiye ise çizgi film sevenlere geliyor! Thor, Ant-Man, Hulk, Demir Adam ve diğer kahramanlar Loki, Hydra ve Red Skull gibi kötülerle savaşmaya hazır…

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler