EĞLENCE - ÜNLÜLER 2017'nin kalp kırıklıkları Yeni aşklar, ayrılıklar ve kalp kırıklıklarıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2017'ye magazin gündeminde şaşırtıcı birliktelikler, uzun yıllar birlikte olan çiftlerin ayrılıkları ve fırtınalı aşklar damga vurdu. İşte yılın en çok konuşulan ayrılıkları... 45 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
14.12.2017
Banner

Yılın en büyük hayal kırıklığı ve üzüntü yaşatan ünlü ayrılıklarından biri Chris Pratt ve Anna Faris çiftinin oldu. 8 yıldır evli olan çift, ani bir kararla Ağustos ayında sosyal medya hesaplarından ayrıldıklarını duyurdu. 

Ünlü şarkıcı Fergie ve aktör Dushamel, 8 yıllık evliliklerini ortak bir açıklamayla sonlandırdıklarını açıkladı. Çiftin, 4 yaşında bir oğulları var. 

Bella Hadid ile ayrılığının hemen ardından Selena Gomez ile anılan The Weeknd, 2017 başında ünlü şarkıcıyla birlikte görülmeye başladı. Met Gala’ya birlikte katılan ünlü çift, henüz bir yıl olmadan yollarını ayırdı. İkili Instagram'dan birbirlerini takip etmeyi bıraktı ve fotoğraflarını sildi.

Bir yıl boyunca birlikte olan çift, Vanity Fair dergisinin Oscar partisinde ilk kez el ele görüntülendi. Ancak birkaç gün sonra ayrıldıklarını açıkladılar.

Ünlü aktris, Fransız gazeteci Romain Dauriac ile olan 2 yıllık evliliğini bu sene sonlandırdı. Çift, 2012 yılında tanışmıştı. Rose adından bir kız çocukları var.

Bir barışık bir küs sevgililer Kylie Jenner ve Tyga fırtınalı 2 yılın sonunda resmi olarak ayrıldı. Henüz resmi olarak duyurmasa da hamile olduğu söylenen Jenner’ın Travis Scott ile birlikte olduğu biliniyor.

Ünlü çiftin ilişkileri Lawrence’ın Aronofsky’nin “Mother!” filminde oynamasıyla başladı. Filmin tanıtımı süresince erkek arkadaşının her zaman yanından olan Lawrence, kısa bir süre önce ilişkisini sonlandırdı. Bir yılı aşkın süredir birlikte olan çift için yakın çevresinin “ayrılmaları kaçınılmazdı” yorumu yaptığı söyleniyor.

10 yılı aşkın süredir birlikte olan çift de ayrılıkları ile hayranlarını üzdü. Ayrılık nedeni olarak yoğun çalışma tempoları gösterilen çiftin bir kız çocuğu var.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler