MODA - DÜĞÜN Yılın düğününden resmi fotoğraflar Rüya gibi bir düğünle dünyaevine giren Prens Harry ve Meghan Markle'ın resmi düğün fotoğrafları Kensington Sarayı tarafından paylaşıldı. 25 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
22.05.2018
Banner

Kraliyet Aileleri genellikle düğün fotoğraflarını kapalı kapılar ardından, daha resmi pozlar vererek çektirirler. Ancak Markle ve Prens Harry bu geleneği bozdu. Tıpkı nişan fotoğraflarında olduğu çift,  başbaşa fotoğraflarında yine açıkhavayı tercih etti.

Düğünün resmi fotoğrafçısı olarak ünlü fotoğrafçı Mario Testino'nun yanında yetişen Alexi Lubomirski seçilmişti. Çekilen karelerden biri aile üyelerinin yer aldığı bir kare oldu.

Fotoğraf serisinin sonuncusu ve en eğlencelisi ise düğünde yer alan nedimelerin olduğu fotoğraf oldu. Bu neşeli ve doğal boz unutulmaz kareler arasında yer alacak.  Kensington Sarayı'ndan yapılan açıklamada, "Sussex Dükü ve Düşesi düğün kutlamalarına katılan herkese teşekkürlerini sunuyor. Windsor'da toplanan, tüm dünyada televizyonlarından düğünü izleyenlerle bu mutlu günlerini paylaştıkları için çok şanslı hissediyorlar" ifadelerine yer verildi.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler