MODA - DÜĞÜN Uzak durmanız gereken 7 düğün trendi Her düğünün kendine özgü detayları vardır. En romantik gününüzü planlamadan önce yıllardır düğünlerde sıkça karşımıza çıkan ancak artık etkisini yitiren trendleri yazdık. 1 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
27.06.2017
Banner

Son yıllarda açıkhava düğünlerinden sıkça gördüğümüz rustik ve bohem temasındaki düğünlere veda etme vakti geldi. Giderek birbirine benzeyen düğünler artık daha yaratıcı fikirlerinizi bekliyor. 

Doğru bir temada gelinliğinizle birlikte çiçek taçlar uygun olabilir. Ancak size de son zamanlarda bu romantik taçlar gereğinden fazla kullanılmıyor mu? Şimdi yeni trendleri takip ederek saç aksesuarınızı ona göre seçme zamanı!

Gelin adaylarının bir numaralı düğün araştırma kaynağı Pinterest! Ancak buradaki fotoğraflar arasında kaybolmak ve her gördüğünüzü istemek hem bütçenizi zorlayabilir hem de düğününüzün temasını karmaşıklaştırabilir. Ayrıca sizce de Pinterest yüzünden tüm düğünler birbirine benzemeye başlamadı mı?

Düğünlerin girişinde bekleyen bin bir çeşit şekerlemelerden oluşan şeker masalarının da son tüketim tarihine gelmiş bulunmaktayız. Son zamanlarda düğünün sonlarına doğru gelin ve damadın çocukluklarında en çok sevdikleri tatlıları misafirler dağıtmak popülerleşmeye başladı.

Özellikle gelin ve damat fotoğraflarında kullanılan ‘Game Over’, ‘Kız Tarafı’, ‘Darısı Başıma’  gibi yazılı pankartlara artık daha yaratıcı dokunuşlar yapmanın tam zamanı! 

Artık düğünlerde şatafat ve görkemin yerine daha sade ve romantik detaylar tercih ediliyor. Düğün alanına çıkarken kurdeleler, konfeti, gül yaprakları tercih edebilirsiniz. Bizce fotoğraflarda çok daha güzel görünecek!

Gelin ve damadın çocukluk fotoğraflarından oluşan ve çoğu zaman düğünün başlarındaki telaşeden misafirlerin izlemeyi kaçırdığı slayt gösterisi vedalaşmamız gereken düğün trendlerinden.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler