MODA - DÜĞÜN Sonbahara özel gelinlik modelleri Aralarında Marchesa ve Vera Wang’in de bulunduğu birçok ünlü tasarımcı, 2017 Sonbahar/Kış gelinlik koleksiyonlarını tanıttı. Geleneksel olduğu kadar modern tarzlarıyla birçok modaseverin ilgisini çeken bu koleksiyonlarda öne çıkan tasarımcıları sizin için inceledik. 44 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
18.10.2016
Banner

Gelinlik koleksiyonlarında taze, genç ve doğal görünümler tasarlayan Wang’in gelinliklerinde omuzdan düşen askılar ve uzun duvaklar romantik-modern çağrışımlar yapıyor. 

Ünlü tasarımcının koleksiyonunda uzun dantel kollar, floral desenler ve romantik püsküllerin hakim olduğunu görüyoruz. 

Çarpıcı tasarımların yer aldığı Viktor&Rolf gelinlik koleksiyonu, daha sade ve maskülen kesimleriyle dikkat çekiyor.

Gündoğumunu simgeleyen tanrıça Eos’tan esinlenerek oluşturulan koleksiyon büyülü çağrışımlarıyla Yunan mitolojisini yansıtıyor.

Marchesa Notte ise ilk kez çıkardığı gelinlik koleksiyonunda sıra dışı bir çekiciliği olan, feminen tarz üzerine yoğunlaşmış. Omuz dekolteli balık modeller, üste oturan A kesimler ve dantel, tül detaylı kabarık modeller çalışan Notte tasarımcıları romantik bir koleksiyon ortaya koymuş.  

Nakışlı modellerden sade şıklığa, geniş bir yelpazede gelinlik koleksiyonu tasarlayan modacı dantel pelerinler, fiyonklar ve gül bahçesi gibi floral motiflerden yararlanarak klasik güzellik algısının dışına çıkmayı hedeflemiş.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler