MODA - DÜĞÜN Prenses Eugenie'in masal düğünü Windsor, bugün yine bir kraliyet düğününe ev sahipliği yaptı. Prens Harry ve Prens William'ın kuzeni Prenses Eugenie masalsı bir düğünle Jack Brooksbank ile evlendi. Törenden tüm detaylara bu yazıda ulaşabilirsiniz. 21 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
12.10.2018
Banner

İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in torunu, Prens William ve Prens Harry'nin kuzeni Prenses Eugenie, İngiliz Kraliyet Tahtı'nın dokuzuncu sıradaki varisi... 1990 doğumlu Prenses, Prens Harry ve Meghan Markle'ın evlendiği Windsor Kalesi'nde uzun süredir birlikte olduğu Jack Brooksbank ile evlendi.

Her zaman olduğu gibi gelinliğin tasarımcısı büyük bir merak konusu oldu. Uzun kollu V yaka gelinlik  Peter Pilotto imzasını taşıyor. Gelinliğin arka tarafında da bir dekolte yer alıyor. Prenses Eugenie bu ayrıntıyı özellikle istemiş. 12 yaşında skolyoz ameliyatı geçiren Prenses, ameliyat izlerini göstermek istemiş. 

Daha önceki kraliyet düğünlerinin aksine uzun bir duvak kullanmaktan kaçınan Eugenie, Kraliçe Elizabeth'in koleksiyonundan yakut taşlı bir taç taktı. 

850 kişinin davetli olduğu düğüne kraliyet ailesinin yanı sıra birçok ünlü isim katıldı. 

Törenin ardından çift ve davetliler Kraliçe'nin düzenlediğini özel resepsiyona katılacak. 

Tören sırasında geline eşlik eden Prenses Charlotte ve Prens George her zaman olduğu gibi neşeli halleriyle ilgi odağı oldular.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler