MODA - DÜĞÜN Düğün günü sizi sakinleştirecek 5 öneri Düğün gününüz geldi çattı ancak siz stresten tadını çıkaramıyorsunuz. Bu özel günde stresinizi alıp götürecek, endişelerinizi yok edecek 5 öneriyi sizler için yazdık. 17 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
17.03.2017
Banner

Düğün gününün evli hayatınızın başlangıcı olduğunu ve tüm hayatınızın bir parçası olmadığını hatırlamak önemlidir. Her şeyin kusursuz olmasını beklemek ulaşılması zor bir hedeftir ve gelinin üzerindeki stresi arttırır. Her şeyin planlandığı gibi gidemeyeceği konusunda kendinizi erkenden hazırlarsanız, o gün stresiniz biraz daha azalır.

Düğün günü stresli olabileceğinizi ön görüp krizi yönetmek için bir plan hazırlamalısınız. Her şeyi kontrol edemediğinizi kabul etmelisiniz. Hataları veya hata olarak gördüğünüz şeylerin aslında hiç kimsenin fark etmediğini bilmelisiniz.

Nefes alışverişi yapmak için meditasyon uzmanı olmanız gerekmiyor. Sadece nefesinizi kontrol edin, hepsi bu! Endişeli ve gergin hissettiğiniz zaman ayakkabılarınızı çıkarın ve yere temas edin, nefes alıp verirken tüm vücudunuzu hissedin.

Düğün günü size yanınızdan ayrılmayan arkadaşlarınızdan yardım istemekten korkmayın. En çok stresli olduğunuz anlarda sakin bir sesi dinlemek her zaman iyi gelecektir.

Unutmayın o an bir daha gelmeyecek! En özel gününüzdesiniz, hiç bir aksiliği düşünmeden sadece o anda olup bitenlere odaklanın. O an yerine ne olduğunu veya ne olacağını düşünürseniz o andan keyif alamazsınız. Kendinizi tüm duyularınızla sadece ana bırakın. Her şey çok güzel gidiyor!

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler