MODA - DÜĞÜN 2017'nin trend nişan yüzükleri Yüzükler kalır, trendler gelir gider. Evlilik sürecinde hepimizin en çok dikkat ettiği detaylardan biri de yüzüklerdir. Yüzüklerimiz, “Evet” dediğimiz o büyülü anın hatırlatıcısı olarak her an bizimledir. Peki bu senenin gözde yüzük modelleri nelerdir öğrenmek ister misiniz? Gelin hep birlikte göz atıp, hayallere dalalım. 25 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
12.01.2017
Banner

Klasik ama zamansız bu tasarımlar, senenin trendleri arasında. Yaşamımızın her alanında sadeliğe dönüş yaptığımız şu günlerde bu trendin nişan yüzüklerine yansıması da gayet olağan. Bu yüzüklerin en sevilen özelliklerinden biri de, yepyeni olmasına rağmen bir ‘aile yadigarı’ gibi görünmesi. Eğer siz de bu sene “evet” diyecek kişilerden biriyseniz, bu zamansız tasarımlara bir şans vermelisiniz.

Kabul edin, hepimiz parlaklığı ve elması seviyoruz. Siz de bizimle aynı fikirdeyseniz bu tarz zarif modellere göz atmalısınız. Yüzüğün tamamını kaplayan minik mücevherlerle bezenmiş bu tasarımlar modern ve göz alıcı bir görünüm oluşturuyor.

Bu yüzükler ilk bakışta basit gözükse de merkezine aldığı taş ve kıvrımlı iskeletiyle vazgeçilmez bir klasik… Kim Kardashian'ın Paris’te uğradığı soygunda çalınan Lorraine Schwartz nişan yüzüğü de bu tasarıma sahipti.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler