GÜZELLİK - CİLT BAKIMI Ünlülerin güzellik sırları İlerleyen yaşlarına rağmen duru güzelliklerini koruyan ünlü isimler yıllar boyunca rutine dönüştürdükleri bakım sırlarını paylaştı. 9 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
09.06.2017
Banner

“Bir kadının gülümsediği an en güzel halidir. Bunun dışında öğrendiğim en önemli sır cildi her zaman nemlendirmek.”

“Güneşten olabildiğince uzak kalmaya çalışıyorum. Cildimde doğal ürünler kullanıyorum. Sadece akşamları cildimi temizliyorum ve hem sabah hem de akşam cildimi nemlendiriyorum.”

“Seyahat ettiğinizde, çok çalıştığınızda ve stresli dönemlerimde iyi bir göz kremi her zaman kurtarıcımdır. Şişmiş ve yorgun görünümlü gözlerimden bu sayede kurtuluyorum.”

“Fondöten ve allık sürdükten sonra tüm yüzüme transparan pudra uyguluyorum. Ardından yüzüme gül suyu sıkarak birkaç saniye yüzümde bir peçete bekletiyorum. Bu sayede yüzüm kusursuz ve doğal bir görünüm kazanıyor.

“Her gün yüzümü soğuk suyla yıkarım. Dışarı çıkarken ise mutlaka güneş kremimi ve maskaramı sürerim.”

“Günlük hayatımda güzellik rutinimin içinde uyku, nemlendirme ve kaşlarımı şekillendirme var. Yüzüm çok alerjik olduğu için nemlendirme için üzüm çekirdeği yağı kullanıyorum.”

“Enerjik bir görünüm yakalamak için her zaman ışıltılı bronzer kullanırım. Eğer makyaj yapmak istemiyorsanız nemlendiricinizin içine biraz ışıltılı bir bronzer ekleyin.”

“Kendi renklerimi oluşturmayı seviyorum. Dudağıma ilk olarak kuru mat bir ruj sürüyorum daha sonra daha kremsi yapıda bir rujla üstünden geçiyorum.”

“Göz altı kırışıklıklarımı önlemek için her gece bir çay kaşığı kadar vazelin sürüyorum.”

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler