GÜZELLİK - CİLT BAKIMI Sabahları mutlu uyanmanın 5 yolu Sabahları güne enerjik ve mutlu bir şekilde başlamanız için 5 öneriyi sizler için yazdık. Bu öneriler sayesinde sabahları rahat bir şekilde uyanmanız çok kolay olacak. 18 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
08.08.2017
Banner

Yatmadan önce ertesi sabah giyeceklerinizi planlayın. Evinizin herhangi bir yerinde dağınık bir yer varsa mutlaka toplayarak yatın. Sabah düzenli ve toplu bir eve uyanmak sizi mutlu edecektir.

Vücudunuza uyanması için zaman tanıyın. Alarmınız çalar çalmaz yataktan fırlamak yerine biraz kendinize zaman ayarın ve küçük esneme hareketleri yapın. Kaslarınızı esnetin ve güne zinde başlayın.

Hızlı bir duş almak yerine kendinizi şımarttığınız bir banyo keyfi yapın.  En sevdiğiniz müziği açın ve size en doğal banyo keyfini yaşatacak, kokusuyla rahatlatacak ve yepyeni bir güne hazırlayacak bir duş jeli seçin. Duru’nun yeni Natural Olive duş jeli serisi hanımeli ve papatya özlü iki farklı seçeneği ile bizim için sabahların favorisi oluyor. Cildi narince temizliyor ve yumuşatıyor, kokusuyla duyularınızı şımartıyor.

Sabah sabah içinizden hiçbir şey yemek gelmese de günün en önemli öğününü kahvaltı olduğunu unutmayın. Sağlıklı bir smoothie de güzel bir kahvaltı seçeneği olabilir.

Gün boyu her şey ne kadar kötü giderse gitsin akşam için yapacağınız bir plan motivasyonunuzu artırır ve günün daha hızlı akıp gitmesini sağlar. Bir film gösterimi, akşam yemeği, arkadaşlarla kahve molası, spor… Mutlaka gün sonunda dört gözle beklediğiniz bir aktivite yaratın.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler