GÜZELLİK - CİLT BAKIMI Cildinizi bahara hazırlayın: Nemlendirme Yeni bir mevsim özellikle de havalar ısınırken, yeni bir cilt bakım rutinini beraberinden getirir. Bahar bakımı yazı dizimizde sıra ikinci adım nemlendirmeye geldi. 6 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
28.03.2018
Banner
Kışın cildinizi nemlendirmek için kullandığınız yoğun ve ağır ve yapılı kremleri bir kenara bırakma vakti geldi. Jel yapıda, hafif formüllü ancak cildi yine güçlü bir şekilde nemlendiren kremleri tercih edin.

Soğuk geçen sonbahar ve kışın soğuğu, kapalı alanlardaki ısı cildinize hiç iyi gelmedi, biliyoruz. Nemini ve canlılığını yitiren cildinizi yeni sezona hazırlamaya adım adım başlayabilirsiniz.

İlk adım olan arındırmayı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Sizler için hafif formüllü, cildinize kaybettiği enerjiyi geri kazandıracak nemlendiri krem öneriler seçtik.

Cildinize kaybettiği enerjisini geri veren bu krem, görülür ve hatta çok ince olan yaşlanma belirtileri üzerinde çalışırken, enerjisi sayesinde cildinize ışıltı, yumuşaklık, tazelik ve ferahlık sağlıyor. Jel yapısıyla tende ağırlık yapmıyor.

Farklı cilt tipleri için üretilen bu yeni krem su bazlı formülüyle cilt üzerinde ağırlık yapmadan nemlendiriyor ve ışıltı katıyor. Cilde nemi uzun süre hapsediyor. 

Susuzluk giderici jel yapıda bir nemlendiricidir. Kabarcıklı ve jel yapısı, binlerce mikro kabarcıkla, cildin doğal nem döngüsünü yeniler. Cilt yoğun bir şekilde su ile dolar. Ciltte ışıltı ve canlılık yayılır.

İsmini %89 oranındaki Vichy Mineralli Termal Suyu’ndan alan Mineral 89, doğal kaynaklı hyalüronik asit içerir. Hyalüronik asit ile cilde nem verirken, Vichy Mineralli Termal Suyu ile cilt bariyerini güçlendirir. Sonuç daha dolgun ve güçlü bir cilt oluyor.

 

Hafif formüllü krem, her tür cilt tipine uygundur. Yeniden canlandırıcı özellikteki bu krem cilde yoğun nem vererek ince çizgilerin görünümünü en aza indirir, sıkılık ve elastikiyeti arttırır, cilt dokusunu pürüzsüzleştirir. Cilde enerji verir. Parfüm ve silikon içermez. 

Hyaluronik asit içerikli jel krem, shea, aloe vera, E Vitamini içeren yapısıyla uzun süreli olarak cildin nem dengesini korumaya yardımcı olur.

İhtiyaç duyduğunuzda yardımınıza koşan bu günlük cilt bakımı, yüzünüzü pürüzsüzleştirir, yumuşatır ve güçlendirir. Vücudun susuz kalmış bölgeleri (eller, dirsekler, dizler...) için de derinden etkilidir.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler