İYİ HİSSET - ASTROLOJİ İkizler burcuna hediye önerileri 21 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna giriş yaptı ve İkizler burçlarının doğum günleri başlamış oldu. Bir ay boyunca Güneş onlar için parlayacak ve güzel bir süreç onları bekliyor olacak. İkizler burçlarına özel hediye rehberini astrolog yazarımız Dolunay Karaca hazırladı. 20 PAYLAŞIM
profil
Dolunay Karaca
30.05.2017
Banner

Kıpır kıpır, meraklı, çocuksu ve neşeli İkizler burcu insanı her türlü giyime açıktır. Rahat ve sportif kıyafetler önceliği olsa da istediği zaman şık ve zarif olmayı da bilirler. 

1.adL 2. adL 3.İpekyol 4.Koton 5.Koton 6.Machka 7.Mudo 8-10.Zara 

Ellerini çok kullandıkları için, farklı yüzükler, takılar, ojeler vazgeçilmezidir. Konuşurken sürekli ellerini hareket ettirir. Bilezikler ve çantalar onlar için önemli birer seçimdir. 

1-4.Zara 6.Dolce&Gabbana 7.Forever New 8.İpekyol 9.Koton 10-13.Koton 14.Persol 15-18.Twist 

Sık seyahat eden İkizler burcu, spor ayakkabıdan vazgeçemez. Hem şık hem spor kıyafetler onlara göredir. Farklı çantalar, bavullar, bilgisayar kılıfları onları cezbeder. Sevdiği renkler arasında yeşil, sarı ve mavi yer alır.

1-3.Zara 4-5.adL 6.Hotiç 7-8.İnci 9.Koton 10.Koton 11.Marella 12.Mehry Mu 13.Mehry Mu 15-17.Derimod 

Ticaret, zihinsel aktivite, eğitim öğretim, araştırmacılık ve bilgiye ulaşmak en büyük özelliğidir. Entelektüel ve her konuda fikir sahibidirler. Anlama ve kavrama becerileri çok gelişmiştir. Soru sormaktan, herkesle konuşmaktan yorulmaz ve usanmaz. Her daim canlı ve renklidir. Hediye seçerken veya kendine bir şey alırken yedekli almayı sever.

Taşları: Turmalin, peridot, akik, akuamarin

Bitkileri: Lavanta, sümbül, gardenya, papatya, mimoza

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler