YAŞAM - ANNE - ÇOCUK Jacadi ile ilk hediye heyecanı Siz de bizler gibi ailenize yeni katılan minik üyenin heyecanını mı yaşıyorsunuz? Yakın çevrenizde ailesine yeni bir üyeyi kucaklayan sevdikleriniz için size Jacadi ile birlikte hediye rehberi hazırladık. 40 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
14.12.2016
Banner

Malum kar kapıda. Bebekler de doğru ve güvenli bir şekilde giydirildiğinde yılın ilk kar keyfini yaşayabilir. Bunun için kalın kar tulumları ve yün hırkalar favori hediye önerileri arasında. 

Yeni doğanların en çok ihtiyaçlarından biri de gün içinde sık sık değiştirilen tulumlar oluyor. Sık sık kirlenen tulumları kimi zaman anneler değiştirmeye, yıkamaya yetişemiyor. Bu nedenle alacağınız birbirinden şık ve kullanışlı tulumlar anneleri olduğu kadar minikleri de sevindirecektir.

İlk misafirlik ziyaretinde, parkta geçen ilk gününde minikleri birbirinden sevimli bere ve içleri yumuşacık ayakkabılar sımsıcak tutacaktır. Bir renk seçerek farklı ürünlerden oluşan aksesuarlarla özel bir hediye paketi hazırlayabilirsiniz.

İlk bebeklerini kucaklayan aileler 2017’ye ailelerinin en yeni ve en minik üyesiyle girmenin heyecanını yaşıyor. Bu özel günde ailenin en küçük üyesi için birbirinden şık elbise ve tulum seçenekleri de güzel bir hediye alternatifi olabilir.

Bu kadar fazla seçeneğin arasında kararsız kaldıysanız bebek bakımında en temel ihtiyaçlardan yola çıkarak hediye seçiminizi yapabilirsiniz. İşlemeli mama önlükler, havlular, omuz bezleri ve tabii ki oyuncaklar en başta geliyor. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler