MODA - ALIŞ - VERİŞ 'Karlar Ülkesi' Swarovski taşlarıyla buluştu Swarovski, Disney’in Oscar’lı animasyon filmi Karlar Ülkesi için özel bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyonda filmden esinlenen karakterler var. 34 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
01.03.2016
Banner

Swarovski, tüm dünyanın en çok sevdiği hikaye anlatıcısı Disney’le on yıllık iş birliğinin devamı olarak Karlar Ülkesi filminin karakterlerinin heykelciklerinden oluşan, Swarovski kristalinden üretilmiş koleksiyonunu tanıttı.

Hans Christian Andersen’in masalı Karlar Kraliçesi’nden esinlenen film bir buz adam, bir oyuncak ren geyiği ve bir kardan adam ile birlikte, krallığı istemeden sonsuz bir kışa hapseden uzaktaki kız kardeşini aramak için epik bir yolculuğa çıkan korkusuz bir prensesin hikayesini anlatıyor.

Swarovski,  ev dekorasyonunuza ışıltılar katacak heykelciklerle Karlar Ülkesi’nin tüm büyüsünü ortaya koyuyor. Disney’in en başarılı yapımlarından, pek çok övgünün yanı sıra iki de Oscar Ödülü kazanan film önümüzdeki yıllarda da en iyi modern peri masallarından biri olarak kalacak gibi duruyor.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler