MODA - ALIŞ - VERİŞ Jimmy Choo'dan müziğin efsanelerine selam Jimmy Choo, Milono Erkek Moda Haftası kapsamında yeni erkek koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyonun ilham kaynağı, 'Stones, Dylan ve Hendrix' ile tanıtılan benzersiz tarzlar. 4 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
21.06.2016
Banner

Jimmy Choo'nun Kreatif Direktörü, Sandra Choi, 2017 Yaz sezonu için çağrışımlarla dolu erkek ayakkabı koleksiyonunu hazırladı.

Jimmy Choo erkeğinin maskülen tarzını yansıtan birçok özellikle dolu bir katalog oluşturuldu. Koleksiyonun ilham kaynağı, 'Stones, Dylan ve Hendrix' ile tanıtılan benzersiz tarzlar. Koleksiyonda, müziğin en iyilerinin çaba gerektirmeyen doğal tarzına ek olarak çoğunluğa uyum sağlamayan erkeklerden oluşan geniş bir grup temel alındı. Jimmy Choo'nun kültürel seçicilik için kullandığı formülün ana malzemeleri, hem yeni hem de eski ayakkabı örneklerine uygun zengin tasarımlar oldu.

Şeritler ve püsküller ile uzun sololar. Şantung etkisi taşıyan çiçek desenleri, kot ve yama uygulamalı Japon bandana kumaşları uçarı ve tutkulu bir başkaldırıyı temsil ediyor. Koleksiyonun ruhu, Jimmy Choo spor ayakkabıları, sandaletleri, terlikleri, botları, espadrilleri ve klasik ayakkabılarında net bir şekilde görülebiliyor.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler