MODA - ALIŞ - VERİŞ Cesur desenler baharı çağırıyor! Prada, 2016 İlkbahar Resort koleksiyonuyla sıra dışı parçalara imza attı. Özellikle aksesuarlarda kullanılan cesur desenler dikkat çekiyor. 32 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
11.01.2016
Banner
Getty Images Turkey
Prada Resort koleksiyonuyla hem eğlenceli hem de isyankar! Prada, roket, tavşan ve sihirli göz figürlü desenli parçaları kullanarak adeta elbiseleri, süveterleri ve bomber ceketleri bambaşka bir feminen havaya soktu.

Prada’nın aksesuar koleksiyonu da en az giyim koleksiyonu kadar çarpıcı ve farklı detaylarla donatılmış. Her parça birbirini tamamlıyor. 

Oldukça yoğun kullanılan mavi ve kırmızılar, hardal ve kahve tonları ile bir araya gelerek aslında sessiz sedasız bize yeni bir başlangıcın sinyallerini veriyor. Parlak plastikler, deriler ve krep kumaşlar da aksesuarlarda karşımıza çıkan detaylardan… Ayakkabılarda en sık kullanılan şimşek figürü iken çantalarda içi boş dairesel detaylar ile dudak figürleri sıkça işlenmiş.

Sevgililer Günü için de hediye alternatifleri sunan Prada Resort koleksiyonunu, Prada Nişantaşı, İstinyepark ve Zorlu Center mağazalarında bulabilirsiniz. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler