MODA - ALIŞ - VERİŞ

Burçlara göre yılbaşı hediye rehberi

Yılbaşı için sevdiklerinize hediye alma heyecanı sizi de sardıysa bu hediye rehberi tam size göre! Eğer ne alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız burçlardan yola çıkarak hediye önerileri derledik.

profil
BT Ekip
06.12.2016
Burçlara göre yılbaşı hediye rehberi

Deniz mavisi tişörtleri severek kullanan Koç erkeği kendine güvenen tarzıyla dikkat çeker. Aksesuar kullanmayı sevmezler ama iş ortamında giydikleri takım kıyafete spor bir hava katarlar. Çoğunlukla spor ayakkabı kullanmayı tercih ederler. Renkli atkıları birçok kombinlerinde severek kullanırlar.

1. Zara 2. Kiğılı 3. Silk&Cashmere 4. Veja 5. Filling Pieces 6. Sennheiser 7. Zara 8. Silk&Cashmere

Burçlara göre yılbaşı hediye rehberi

Güç, sadakat ve bağlılık gibi özelliklere sahip olan boğa erkeği stiline oldukça düşkündür, modayı yakından takip eder. Kombinlerine renkli kravatlar ve kol düğmeleri gibi ince ayrıntılar katmayı severler ve genelde dar kalıplardan ve hatları belli eden kesimlerden hoşlanırlar. Favori renkleri lacivert, gri ve siyahtır. 

1. Zara 2. Zara 3. Kiğılı 4. Zara 5. Gıanvito Rossi 6. Linda Farrow 7. Zara 8. Giacomorelli 9. Zara 10. Zara

Burçlara göre yılbaşı hediye rehberi

Her daim şık olmayı seven İkizler erkeği tam kendisi için dikilmiş gibi görünen takımlar tercih eder. Dar kalıplı kıyafetleri rahatlıkla kullanabilirler. 

1. Mango 2. Zara 3.Zara 4. Kiğılı 5. Divarese 6. Alberto Guardiani  7. Serge Lutens 8. Romain Vollet 9. Kyte&Key

Burçlara göre yılbaşı hediye rehberi

Kombinlerinde uyumlu renklerden hoşlanan Yengeç erkeği her zaman dar kalıp pantolonları rahatlıklar kullanabilir. Dar paçalı jean’ler, spor kombinlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Özel günlerde çizgili gömlek ve kol düğmelerini severek kullanırlar. 

1. Zara 2. Zara 3. Mango 4. Zara 5. Joshua Sanders 6. Vanities 7. Joshua Sanders 8. LGR

Burçlara göre yılbaşı hediye rehberi

Şık giyinmeyi tercih eden Aslan erkeği genelde yelek-gömlek kombinasyonunu sever. Kravat kullanmayı sevmezler. Şık görünümlerini rahat kesim ve kumaşlarla sağlarlar. Tek düğmeli ceketler ve tarz gömlekler Aslan erkeği için ideal bir hediye olabilir. 

1. Kiğılı 2. Kiğılı 3. Kiğılı 4. Want Les Essentiels de la Vie 5. Zara 6. Ralph Lauren 7. Persol 8. Zara 9. Kiğılı 10. Rayban

Burçlara göre yılbaşı hediye rehberi

Genelde açık renkleri tercih eden başak erkekleri günlük kıyafetlerinde klasik ama modern parçalardan vazgeçemez. Şalvar kesim blue jean’ler ve toprak tonlarında botlar başak erkeği için mükemmel bir görünüm sağlar. 

1. Mango 2. Network 3. Kiğılı 4. Zara 5. Hotiç 6. Hotiç 7. İnci 8. Tom Ford 9. Pioneer 10. Goat Story 

Burçlara göre yılbaşı hediye rehberi

Terazi erkeğinin aşırıya kaçan bir giyim tarzı yoktur. Yeşil tonlarında parçaları severler. Klasik tarzdan vazgeçemezler ama hem modern hem de şık olmak için çabalarlar. Yaz-kış giyilebilecek gömlekleri Terazi erkeği için ideal hediye olacaktır.

1. Mango 2. Beymen 3. Zara 4. Swiss 5. Swiss 6. Ferre Milano 7. Zara 8. Persol 9. Zara 10. Rayban 11. Chanel

Burçlara göre yılbaşı hediye rehberi

Doğal görünümlerini bozmayı tercih etmeyen akrep erkeği, dar kalıpları sevmez ve rahat görünümleri tercih eder. Kravat kullanmayı çok seven, çalışan akrep erkeğine ideal hediye şık bir kravat olabilir.

1. Lufian 2. Kiğılı 3. Silk&Cashmere 4. Zara 5. Divarese 6. Hotiç 7. Divarese 8. Tom Ford 9. Kiğılı 10. Kiğılı 11. Zara 

 

Burçlara göre yılbaşı hediye rehberi

Spor giyinmeyi seven yay erkekleri zaman konusunda sıkıntı yaşadığı için alabileceğiniz en güzel hediye bir saat olabilir. Ayakkabı ve aksesuarlarında da spor görünümden yana oldukları için şık, iddialı hediyeler yerine spor ve kullanışlı parçaları severler.

1. Zara 2. Zara 3. Zara 4. Filling Pieces  5. Sort of Coal 6. Klipsch 7. Nike 8. Givenchy 9. Zara

Burçlara göre yılbaşı hediye rehberi

Daima modayı yakından takip edeni zevk sahibi seçimler yapan Oğlak erkeği çift veya üç düğmeli ceketler, bedene tam oturan üstlerden hoşlanır. 

1. Zara 2. Zara 3. Kiğılı 4. Kiğılı 5. Kiğılı 6. Aedle 7. Kyte&Key 8. Hotiç 9. Hotiç 10. Zara 11. Zara 12. Zara

Burçlara göre yılbaşı hediye rehberi

Kıyafetlerinde modern parçalardan yana olan Kova erkeği zaman zaman klasik parçaları da severek kullanır. Klasik kombinlerinde kravat yerine papyon kullanmayı seven Kova erkeğinin favori görünümü fit bir gömlek ve klasik kesim pantolondur. 

1. Kiğılı 2. Zara 3. Kiğılı 4. Scrickks 5. Greyder 6. Zara 7. Czech& Speake  8. Divarese 9. See Concept

Burçlara göre yılbaşı hediye rehberi

Retro tasarımlara bayılan Balık erkeği duygusal yapısını aksesuar kullanımıyla ön plana çıkarır. Fazla kırışmayan kıyafetler Balık erkeğinin gardırobundaki favori parçalarıdır. Alyanstan başka takı tercih etmezler fakat cüzdan, anahtarlık, kol düğmesi, fular tarzı aksesuarlarının dikkat çekmesi hoşuna gider. Spor kombinleri için koyu renk tişörtler ve kapüşonlu sweatshirt’ler ideal olabilir. 

1. Zara 2. Zara 3. Zara 4. Adidas 5. Qlocktwo 6. Vanities 7. Nike 8. Kiğılı

Burçlara göre yılbaşı hediye rehberi
Önceki ve Sonraki
Haberler