MODA - ALIŞ - VERİŞ Alışveriş listenize ekleyin: Pudra çantalar Bir kadının stili tamamlayan detayların başında ayakkabı ve çanta gelir. Markalar ve tasarımcılar her sezon bizi sıra dışı çanta modelleriyle şaşırtmaya aralıksız devam etse de bu sezon pudra tonlarında minimal çantalar çok daha fazla revaçta… 41 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
06.04.2016
Banner

Bu sezon pudra tonlarındaki çantaları mutlaka alışveriş listenize ekleyin.

Özellikle bahar ve yaz aylarında pudra tonlarındaki çantaları çok rahatlıkla her kombininize uyarlayabilirsiniz. Ten rengi tonlarının yanında, pudra pembesi ve mavisi tonları da ilgi çeken renklerden.

Çok canlı ve renkli tonlarda giyindiğiniz zaman pudra tonlarındaki çantalar kurtarıcınız olacaktır. Renkleri gereği “görünmez” bir havaları olduğu için adeta gizli kahramanlar… Ayrıca siyah beyaz kombinlerinizde de eğer farklı ama göze çarpmayan bir renkte aksesuar seçimi yapmak istiyorsanız pudra tonları çok iyi bir alternatif olacaktır.

Monokrom giydiğiniz zaman da pudra tonlarına başvurabilirsiniz. Özellikle ten rengi olanlar kıyafetinizin algısını bozmadan bir farklılık yaratacaktır.

Pudra mavisi giyim parçalarında da bu sene göze çarpıyor. Mavi-beyaz çizgili parçalar özellikle senenin öne çıkan giyim parçalarından ve bu tip bir parçayı pudra mavisi bir çanta ile mutlaka denemelisiniz bizden söylemesi! 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler